whatsapp
 

Yüz ve Boyun Germe

Yüz ve Boyun Germe

Yüz ve boyun germe

 

Ameliyatsız yüz gerdirme (ultherapy) nedir ve nasıl uygulanır?

 

Ameliyatsız yüz boyun dekolte germe ve kaş kaldırma yöntemi olan ULTHERAPY ultrason teknolojisini kullanarak diğer ameliyatsız yöntem ve lazerlerin ulaşamayacağı cildin 4.5 mm ile 6 mm altındaki derin dokulara inerek yoğunlaştırılmış ses dalgalarının yarattığı kontrollü travma sağlar. Böylelikle derin dokuda kolejen üretimi tetiklenir bunun sonucunda ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi kendisini gösterir. Uthera lazer teknolojilerinin çözemediği sadece cerrahi operasyonlarla başarılabilen yüz germe işlemini enjeksiyonsuz, günlük yaşantınızı etkilemeden gerçekleştirebilmektedir.

 

 

 

Yüz gerdirme (Ultherapy) nasıl uygulanır?

 

Ultherapy görüntüleme ultrasonu kullanılarak, uygulama başlığı ile cilt ve cilt altı dokunuz ulthera cihazının ekranında görüntülenir, deriye zarar vermeden, bağ dokusuna etki ederek cildi geren ısı hasarları meydana getirir. Böylece yüz, boyun ve dekolte gerdirmede yardımcı olunur ve kaş kaldırma sağlanır. Bu işlem sırasında cilt yüzeyi tahrip edilmez.

 

 

 

Yüz gerdirme (Ultherapy)’nin etkileri nedir?

 

– Boyun germe.

– Yüz germe.

– Dekolte germe.

– Göz kapağı kaldır.

– Cilt sıkılaştırma.

– Kaş kaldırma.

– Cilt gençleştime.

– Yüz oveli şekllendirme.

 

 

 

Yüz gerdirme (Ultherapy)’nin etkisi ne zaman görülmeye başlar?

 

Uygulamanın hemen ardından toparlanmaya başlayan cilt istenen ideal görünüme 3 ayın sonunda ulaşır. Tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç 2 ile 5 sene boyunca devam eder.

 

 

 

 

Yüz gerdirme (Ultherapy)’nin uygulama sırasında ve sonrasında neler beklenmeli?

 

Uygulama esnasında hissedilenler kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kişiler uygulama esnasında hissettikleri acı hissini anlık ‘iğne batması’ gibi tanımlamaktadırlar. Bu ultrasound enerjisinin dokunun derinlerine ulaştığı ve böylelikle Ultherapy’nin ciltte lifting ve sıkılaşma etkisi meydana getirdiği anlamını taşımaktadır. Uygulamanın hemen ardından kişi günlük aktivitelerine dönebilir. Dikkat edilmesi gereken herhangi bir durum bulunmamaktadır. Bazı kişilerde uygulama sonrası kızarıklık oluşsa da bu durum birkaç saat sonra normale dönmektedir.

 

 

 

 

Yüz gerdirme (Ultherapy) kimler için uygundur?

 

Cildini gevşek ve sarkmış hisseden tüm kişiler ultherapy uygulaması için uygun adaylardır. Özellikle düşük kaş yapısına sahip kişiler, göz çevresinde kırışıklıkları olanlar, kısaca olgun bir cilde sahip olan, yaşlanma belirtilerinin görülmeye başladığı, kendini henüz bir cerrahi müdahale için hazır hissetmeyen herkes bu uygulamadan faydalanabilir.

Face and Neck Lift

Doctor Zen’e Sorun!

Aklınızdaki Tüm Soruları Cevaplamak İçin,
Doctor Zen Sizi Bekliyor.

  Kişiye Özel Sağlık Programı

  Doctor Zen Clinic'te, Kişiye Özel Saç Ekimi Programı Hazırlanır.

  En Kısa Sürede Saçlarınıza Kavuşursunuz

  Doctor Zen Clinic'de 3 Ay Gibi Bir Sürede Artık Değişimi Fark Edersiniz.

  Fiber Fue Saç Ekimi Tekniği

  Dünyada İlk ve Tek Doctor Zen Clinic‘te Uygulanan 'Fiber FUE Saç Ekim Tekniği' ile ağrı ve sızı hissetmeden tedavi olursunuz.

  Doctor Zen Clinic - Saç Ekimi - Hair Transplant

  SAÇ EKİMİ

  Dünyada İlk “Doctor Zen Clinic” ile Geliştirilen Onaylı “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” Sayesinde, Uzman Kadromuz ve Kişiye Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde Artık Eski Saçlarınıza Çok Kısa Sürede Kavuşun.

  Doctor Zen Clinic - Estetik, Plastik Cerrahi

  PLASTİK CERRAHİ

  Yağ aldırma, botox, göğüs küçültme ve büyütme, burun estetiği, dudak kaldırma gibi bir çok alanda tüm estetik operasyonlarımız; alanında uzman kadrosu ve kişiye özel sağlık danışmanınız eşliğinde kendi merkezimizde yapılmaktadır.

  Doctor Zen Clinic - Diş Beyazlatma - Diş Sağlığı

  DİŞ TEDAVİLERİMİZ

  Gülüş Estetiğinden, İmplant Tedavisine Kadar, Ağız ve Diş Sağlığınız ile ilgili Tüm Tedavileriniz, Uzman Kadromuz ve Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde, Size Özel Tedavi Yöntemleri ile Yapılmaktadır.

  Fiber Fue Saç Ekimi

  Doctor Zen’in geliştirdiği Fiber Fue saç ekim yöntemi, saç ekim tekniği sayesinde 3 ayda kellik problemini ortadan kaldırıyor.

  Micromotor Saç Ekimi Tekniği

  Micromotor saç ekimi tekniği de aynı manuel punç tekniğinde olduğu gibi FUE saç ekimi yönteminin alt dalıdır.

  DHI Saç Ekimi Tekniği

  DHI saç ekimi tekniği yani Direct Hair Transplant işlemi, greftlerin nasıl toplandığı değil nasıl ekildiği ile ilgili bir işlemdir.

  Safir FUE

  Saç ekimi yaptıracak kişiye herhangi bir ağrı, acı ve sancı hissi yaşatmayan Safir FUE yöntemi, konforlu ve estetik saç ekimi yaptırmanın yolunu sunuyor.

  FUE Perkutan Yöntemi

  Fue Perkutan yöntemi ile deriye ekilen sağlıklı saç köklerinin miktarı bazı saç ekim yöntemlerine göre çok daha fazladır.

  PRP

  PRP işlemi, kanın özel bir işlem ile plazmasının ayrıştırılarak vücuda enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlemden elde edilen plazma plateler denilen hücreler açısından oldukça zengindir.

  SAÇ EKİM YÖNTEMİNDE SONUÇLAR

  Klasik Saç Ekim Yöntemleri ile Doctor Zen Clinic‘e ait ve “Dünyada İlk ve Tek” Uygulanan Doctor Zen Clinic‘e ait “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” ile Hastalarımızdaki Uygulama Sonuçları.

  FiBER FUE SAÇ EKİMİ0%
  SAFİR FUE YÖNTEMİ0%
  DHI SAÇ EKİM TEKNİĞİ0%

  Kişisel Sağlık Danışmanlarımıza:
  (+90) 212-347 55 54’den Hemen Ulaşın…

  Aklınızdaki tüm sorulara cevap alabileceğiniz, tüm tedavi sürecinde sizlere eşlik edecek “Kişisel Sağlık Danışmanlarımız” sizleri bekliyor.