whatsapp
 

Sakal & Bıyık ve Kaş Ekimi

Sakal & Bıyık ve Kaş Ekimi

Dünyada İlk Olarak Doctor Zen Clinic’te Geliştirilen ve Tek Kendi Merkezinde Uygulanan “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” Sayesinde 3 ayda kellik problemi ortadan kalkıyor.

 

Sakal & Bıyık ve kaş gibi yüz kılları erkeklerin yaşam tarzlarında önemli etkilere sahiptir. Bu tüylerden herhangi birinin oluşmaması ya da seyrek olması durumunda erkekler, sakal & bıyık ve kaş ekimi yöntemine başvururlar. Bu işlemler genellikle, yüz kıllarının hiç oluşmama durumunda, seyrek oluşması durumunda, yüz kıllarının olduğu bölgelerde yanık meydana geldiğinde ya da diğer tıbbi durumlarda uygulanabilir.

Sakal ekimi yapılan işlem olarak saç ekimine benzemektedir. İki işlemin benzerliği ekim esnasında iki işlemde de ekilecek köklerin sağlıklı saç derilerinden alınması ile gerçekleşir. Sakal & bıyık ve kaş ekiminde de saç ekiminde olduğu gibi FUE yöntemi kullanılmaktadır. Dr.Zen Saç Ekim Merkezi Uzmanları tarafından yapılan saç & bıyık ve kaş ekimi işlemlerinde kıllar tek tek alınır ve böylece yüz üzerinde iz kalma durumunun önüne geçilmiş olur. Sakal & bıyık ve kaş ekimi yapılırken yeni greftler sakalların yönünde ekilerek doğal görüntü korunur.

 

Sakal & Bıyık Ve Kaş Ekimi Kimlere Ve Nasıl Yapılabilir?

Sakal & bıyık ve kaş ekimi yaptırmak için bazı kriterlere sahip olmak gerekmektedir. Bunun nedeni yüz kıllarının oluşmasını sağlayan hormanların belirli bir seviyeye gelmesidir. Uzmanlar sakal & bıyık ve kaş ekimi için alt yaş sınırı olarak 20 yaşı ideal görülmektedir. Yüzündeki favorilerini uzatmak isteyen, kirli sakal olarak adlandırılan birkaç günlük sakal görüntüsünü seven ancak sakal telleri düzensiz veya eksik çıkan erkekler için bu işlemler tercih edilir. Sakal & bıyık ve kaş ekimi, hiç sakalı olmayanlara olduğu gibi sakalında parça parça kılsız bölgeleri olan ya da kaşlarında seyrelme ya da kaşların oluşmaması durumu yaşayan sağlıklı tüm erkeklere uygulanabilir. Bunların dışında yara izi olan bölgeye sakal & bıyık ve kaş ekimi yapmak da mümkündür.

 

Sakal & bıyık ve kaş ekimi yapmak için ilk şart saç kılına sahip olmaktadır. Bu işlemler için en kaliteli kökler iki kulak arasındaki ensede bulunan ince telli bölgeden ve kulak üstündeki saç köklerinden alınan köklerdir. Sakal & bıyık ve kaş ekimi işlemine iyileşme süreci yaklaşık olarak bir hafta sürer. Bir hafta içerisinde kızarıklıklar ve kabuklu görüntü iyileşir. İşlemin arkasından ciddi ağrı ya da acı meydana gelmez. Sakal ve bıyık ekiminde tam olarak iyileşme ve adaptasyon süreci 8 ile 10 hafta arasında değişir. Sakal ve bıyık bölgesine ekilen saç telini, yani var olan sakal ve saç kılını çıplak gözle bir birinden ayırmak mümkün olmaz. Kaş ekimindeki iyileşme süresi sakal ve bıyık ekimine göre biraz daha farklıdır. Ekim işleminden sonra sağlıklı kaşlar, 3 ayın sonunda çıkmaya başlar ve ekilen tüm bölgedeki iyileşmeyi görmek için 8 ay beklenmesi gerekir. Kaş ekimi hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilir. Kadın ve erkeklerin rahatlıkla uygulanabileceği bu işlem ile kaş dökülmesi problemine kalıcı çözüm sağlanmış olur. Dr.Zen Saç Ekim Merkezi ile iletişime geçerek saç & bıyık ve kaç ekimi işlemleri hakkında bilgi alabilir, alanında uzman doktorlarımız ile güvenle nakil işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sakal Bıyık ve Kaş Ekimi

Doctor Zen Clinic’e Sorun!

Aklınızdaki Tüm Soruları Yanıtlamak İçin,
Doctor Zen Clinic Sizleri Bekliyor.

  Kişiye Özel Sağlık Programı

  Doctor Zen Clinic'te, Kişiye Özel Saç Ekimi Programı Hazırlanır.

  En Kısa Sürede Saçlarınıza Kavuşursunuz

  Doctor Zen Clinic'de 3 Ay Gibi Bir Sürede Artık Değişimi Fark Edersiniz.

  Fiber Fue Saç Ekimi Tekniği

  Dünyada İlk ve Tek Doctor Zen Clinic‘te Uygulanan 'Fiber FUE Saç Ekim Tekniği' ile ağrı ve sızı hissetmeden tedavi olursunuz.

  Doctor Zen Clinic - Saç Ekim Merkezi

  SAÇ EKİMİ

  Dünyada İlk “Doctor Zen Clinic” ile Geliştirilen Onaylı “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” Sayesinde, Uzman Kadromuz ve Kişiye Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde Artık Eski Saçlarınıza Çok Kısa Sürede Kavuşun.

  Doctor Zen Clinic - Plastik/Estetik Operasyonlar

  PLASTİK CERRAHİ

  Yağ aldırma, botox, göğüs küçültme ve büyütme, burun estetiği, dudak kaldırma gibi bir çok alanda tüm estetik operasyonlarımız; alanında uzman kadrosu ve kişiye özel sağlık danışmanınız eşliğinde kendi merkezimizde yapılmaktadır.

  Doctor Zen Clinic - Diş Sağlığı

  DİŞ TEDAVİLERİMİZ

  Gülüş Estetiğinden, İmplant Tedavisine Kadar, Ağız ve Diş Sağlığınız ile ilgili Tüm Tedavileriniz, Uzman Kadromuz ve Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde, Size Özel Tedavi Yöntemleri ile Yapılmaktadır.

  Fiber Fue Saç Ekimi

  Doctor Zen’in geliştirdiği Fiber Fue saç ekim yöntemi, saç ekim tekniği sayesinde 3 ayda kellik problemini ortadan kaldırıyor.

  Micromotor Saç Ekimi Tekniği

  Micromotor saç ekimi tekniği de aynı manuel punç tekniğinde olduğu gibi FUE saç ekimi yönteminin alt dalıdır.

  DHI Saç Ekimi Tekniği

  DHI saç ekimi tekniği yani Direct Hair Transplant işlemi, greftlerin nasıl toplandığı değil nasıl ekildiği ile ilgili bir işlemdir.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile yapılan saç ekimleri için farklı bir uygulanma şeklidir.

  Safir FUE

  Saç ekimi yaptıracak kişiye herhangi bir ağrı, acı ve sancı hissi yaşatmayan Safir FUE yöntemi, konforlu ve estetik saç ekimi yaptırmanın yolunu sunuyor.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile toplanan saç köklerinin kısa sürede ekilmesini sağlayan bir uygulamadır.

  FUE Perkutan Yöntemi

  Fue Perkutan yöntemi ile deriye ekilen sağlıklı saç köklerinin miktarı bazı saç ekim yöntemlerine göre çok daha fazladır.

  PRP

  PRP işlemi, kanın özel bir işlem ile plazmasının ayrıştırılarak vücuda enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlemden elde edilen plazma plateler denilen hücreler açısından oldukça zengindir.

  SAÇ EKİM YÖNTEMİNDE SONUÇLAR

  Klasik Saç Ekim Yöntemleri ile Doctor Zen Clinic‘e ait ve “Dünyada İlk ve Tek” Uygulanan Doctor Zen Clinic‘e ait “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” ile Hastalarımızdaki Uygulama Sonuçları.

  FiBER FUE SAÇ EKİMİ0%
  SAFİR FUE YÖNTEMİ0%
  DHI SAÇ EKİM TEKNİĞİ0%

  Kişisel Sağlık Danışmanlarımıza:
  (+90) 850-218 17 98’den Hemen Ulaşın…

  Aklınızdaki tüm sorulara cevap alabileceğiniz, tüm tedavi sürecinde sizlere eşlik edecek “Kişisel Sağlık Danışmanlarımız” sizleri bekliyor.