whatsapp
 

Saç Ekimi

Saç Ekim Yöntemleri

Saç Ekimi

Saç ekimi yöntemleri, saç kaybı yaşayan pek çok kişinin yaptırmayı tercih ettiği estetik bir operasyondur. Gelişen teknoloji ile beraber saç ekimi operasyonları da hızla ilerledi ve gelişti. Gelişen saç ekimi teknikleri sayesinde saç ekimi işlemleri iz kalmadan yapılabilmektedir.

Safir FUE Saç Ekimi

Sürekli gelişen ve ilerleyen saç ekimi teknikleri, gün geçtikçe daha başarılı sonuçlar vermeye başlıyor. Hem yöntemlerin gelişmesi hem kullanılan aletlerin özelliklerinin artmaya başlaması  ile saç ekimini daha yaygın hale getirmiştir.

Fiber FUE Saç Ekimi

Dünyada İlk Olarak Doctor Zen Clinic’te Geliştirilen ve Tek Kendi Merkezinde Uygulanan “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” Sayesinde 3 ayda kellik problemi ortadan kalkıyor.

DHI Saç Ekimi

Traşsız saç ekimi yöntemleri arasında yer alan DHI saç ekimi tekniği, FUE saç ekimi tekniğinin implanter ile yapılan bir metodudur. Bu nedenle saç ekim uzmanları DHI saç ekimi tekniği, FUE saç ekimi yönteminden daha farklı bir ekim aşaması içermesi nedeniyle farklı bir yöntem olarak tanımlanmaktadır.

FUE Perkutan Saç Ekimi

Fue Perkutan yöntemi ile deriye ekilen sağlıklı saç köklerinin miktarı bazı saç ekim yöntemlerine göre çok daha fazladır. Bu durumda beraberinde hasta memnuniyeti ve saç ekim işleminde yüksek başarı getirmektedir.

Sakal & Bıyık ve Kaş Ekimi

Sakal & Bıyık ve kaş gibi yüz kılları erkeklerin yaşam tarzlarında önemli etkilere sahiptir. Bu tüylerden herhangi birinin oluşmaması ya da seyrek olması durumunda erkekler, sakal & bıyık ve kaş ekimi yöntemine başvururlar.

PRP

PRP işlemi, kanın özel bir işlem ile plazmasının ayrıştırılarak vücuda enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlemden elde edilen plazma plateler denilen hücreler açısından oldukça zengindir. PRP işlemi ile cilt gençleştirme, yara izlerini kapatma, deride oluşan çatlakları giderme, saç dökülmesi ya da ortopedik tedavilerde kullanılır.

Kişisel Sağlık Danışmanlarımıza:
(+90) 850-218 17 98’den Hemen Ulaşın…

Aklınızdaki tüm sorulara cevap alabileceğiniz, tüm tedavi sürecinde sizlere eşlik edecek “Kişisel Sağlık Danışmanlarımız” sizleri bekliyor.