whatsapp
 

Meme İmplantı

Meme İmplantı

Her kadın, fiziği ile kusursuz bir görünüme ulaşmak ister. Göğüs, bel ve kalça arasındaki oranın kendi içinde uyumluluk göstermesi gerekir. Çekici görünmenin en etkili kuralı kuşkusuz, vücut oranlarının düzgün olmasıdır. Özellikle kadınların, dik ve dolgun memelere sahip olması en büyük hayalidir. Meme büyütme olarak da adlandırılan meme implantı, aynı zamanda meme kanserinin tedavisinde mastektomi yapıldıktan sonra memenin doldurulması için uygulanan yöntemdir. Doctor Zen Clinic, işte tam da bu noktada alanında uzman doktorları ve uzun yıllar edindiği tecrübeler ile sizlere kusursuz memelervaad ediyor.

Vücuttaki en önemli bölgelerden olan meme, çekici görünmeniz odağında mükemmel bir fiziğin etkili unsurlarından biridir. Küçük memelerden şikayetçi olanlar için en doğru yöntem meme implantı olacaktır. Bu operasyon sayesinde Doctor Zen Clinic olarak, sizlere dolgun ve istediğiniz boyutta memelerin garantisini vermekteyiz. Uzman cerrahlarımız, büyük bir titizlik ile estetik ameliyatını gerçekleştirirken, süreç içerisindeki detayları tüm incelikleriyle ele alarak, çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Meme implantının nasıl uygulandığınımerak edenler için bu yazımızı kaleme alarak, sizlere en doğru ve net cevabı vermeyi hedeflemekteyiz. Yağ enjeksiyonu ile küçük memeye sahip kadınlara memeimplantı işlemi uygulanmaktadır. Silikon yapıda olan implantlar, meme altına/kas altına/çift-dual plana yerleştirilmektedir. İmplant türü olarak genellikle silikon olanların kullanılmasının sebebi, doğal meme dokusu hissini vermesidir. Hamilelik, emzirme ve kilo kaybı gibi durumlarda memelerinizde hacim kaybı söz konusu olduysa meme implantı ile yeniden dolgun ve dik göğüslere sahip olabilirsiniz. İmplantın şekline karar verilme aşamasında kişinin vücut yapısı, cilt özellikleri ve göğüs kafesinin şekli oldukça dikkat edilmesi gereken detaylardandır. Kliniğimizde yer alan uzman cerrahlarımız, tüm bu detaylar odağında çeşitli tetkikler ve analizler yaparak operasyona başlamaktadır. Sizlerin tercihleri ile doktorlarımızın uzman görüşleri bir araya gelerek karar verme işlemi gerçekleştirilmektedir. İmplant şekillerinden en çok tercih edilenler damla ve yuvarlak formda olanlardır. Meme implantı konusunda memenin doğal görünmesi en önemli kriterdir. Doctor Zen ayrıcalığı ile, tamamen yapaylıktan uzak, naturel bir görüntü odağında kusursuz göğüslere ulaşabilmeniz mümkün.

Dişiliğin sembolü olma anlamını kazanan memeler, estetik görünüm açıdan önemli bir yere sahiptir. Meme büyütme ameliyatlarında genellikle içi silikon jel dolu implantlar kullanılmaktadır. Meme boyutlarınızın küçük olmasından şikayetçiyseniz bu uygulama tam sizlere göre! Ortalama 90 dakika süren meme implantı ameliyatı, Doctor Zen Clinic olarak profesyonelliği ve tecrübeleri doğrultusunda kusursuz bir şekilde gerçekleştiriliyoruz. Operasyon öncesi ve sonrasında hastaların şikayetleri ve istekleriyle tek tek ilgilenen doktorlarımız, taleplerinize çözüm odaklı yanıtlar buluyor. Gerçekleştireceğimiz estetik ile göz alıcı memeleriniz odağında çekici bir kusursuzluğa bürünmenize yardımcı oluyoruz. Her kadın gibi dolgun ve dik memeler sizin de hakkınız! Memeimplantı konusunda bilgi almak ve bizlerle iletişime geçmeniz için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz.

Meme Implantı

Doctor Zen Clinic’e Sorun!

Aklınızdaki Tüm Soruları Yanıtlamak İçin,
Doctor Zen Clinic Sizleri Bekliyor.

  Kişiye Özel Sağlık Programı

  Doctor Zen Clinic'te, Kişiye Özel Saç Ekimi Programı Hazırlanır.

  En Kısa Sürede Saçlarınıza Kavuşursunuz

  Doctor Zen Clinic'de 3 Ay Gibi Bir Sürede Artık Değişimi Fark Edersiniz.

  Fiber Fue Saç Ekimi Tekniği

  Dünyada İlk ve Tek Doctor Zen Clinic‘te Uygulanan 'Fiber FUE Saç Ekim Tekniği' ile ağrı ve sızı hissetmeden tedavi olursunuz.

  Doctor Zen Clinic - Saç Ekim Merkezi

  SAÇ EKİMİ

  Dünyada İlk “Doctor Zen Clinic” ile Geliştirilen Onaylı “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” Sayesinde, Uzman Kadromuz ve Kişiye Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde Artık Eski Saçlarınıza Çok Kısa Sürede Kavuşun.

  Doctor Zen Clinic - Plastik/Estetik Operasyonlar

  PLASTİK CERRAHİ

  Yağ aldırma, botox, göğüs küçültme ve büyütme, burun estetiği, dudak kaldırma gibi bir çok alanda tüm estetik operasyonlarımız; alanında uzman kadrosu ve kişiye özel sağlık danışmanınız eşliğinde kendi merkezimizde yapılmaktadır.

  Doctor Zen Clinic - Diş Sağlığı

  DİŞ TEDAVİLERİMİZ

  Gülüş Estetiğinden, İmplant Tedavisine Kadar, Ağız ve Diş Sağlığınız ile ilgili Tüm Tedavileriniz, Uzman Kadromuz ve Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde, Size Özel Tedavi Yöntemleri ile Yapılmaktadır.

  Fiber Fue Saç Ekimi

  Doctor Zen’in geliştirdiği Fiber Fue saç ekim yöntemi, saç ekim tekniği sayesinde 3 ayda kellik problemini ortadan kaldırıyor.

  Micromotor Saç Ekimi Tekniği

  Micromotor saç ekimi tekniği de aynı manuel punç tekniğinde olduğu gibi FUE saç ekimi yönteminin alt dalıdır.

  DHI Saç Ekimi Tekniği

  DHI saç ekimi tekniği yani Direct Hair Transplant işlemi, greftlerin nasıl toplandığı değil nasıl ekildiği ile ilgili bir işlemdir.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile yapılan saç ekimleri için farklı bir uygulanma şeklidir.

  Safir FUE

  Saç ekimi yaptıracak kişiye herhangi bir ağrı, acı ve sancı hissi yaşatmayan Safir FUE yöntemi, konforlu ve estetik saç ekimi yaptırmanın yolunu sunuyor.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile toplanan saç köklerinin kısa sürede ekilmesini sağlayan bir uygulamadır.

  FUE Perkutan Yöntemi

  Fue Perkutan yöntemi ile deriye ekilen sağlıklı saç köklerinin miktarı bazı saç ekim yöntemlerine göre çok daha fazladır.

  PRP

  PRP işlemi, kanın özel bir işlem ile plazmasının ayrıştırılarak vücuda enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlemden elde edilen plazma plateler denilen hücreler açısından oldukça zengindir.

  SAÇ EKİM YÖNTEMİNDE SONUÇLAR

  Klasik Saç Ekim Yöntemleri ile Doctor Zen Clinic‘e ait ve “Dünyada İlk ve Tek” Uygulanan Doctor Zen Clinic‘e ait “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” ile Hastalarımızdaki Uygulama Sonuçları.

  FiBER FUE SAÇ EKİMİ0%
  SAFİR FUE YÖNTEMİ0%
  DHI SAÇ EKİM TEKNİĞİ0%

  Kişisel Sağlık Danışmanlarımıza:
  (+90) 850-218 17 98’den Hemen Ulaşın…

  Aklınızdaki tüm sorulara cevap alabileceğiniz, tüm tedavi sürecinde sizlere eşlik edecek “Kişisel Sağlık Danışmanlarımız” sizleri bekliyor.