whatsapp
 

Kol ve Bacak Germe

Kol ve Bacak Germe

Herkes, kusursuz fiziği ile mükemmel görünmeyi arzu eder. Görünümünüz ne kadar fit ve sağlıklı olursa kendinizi bir o kadar mutlu hissedersiniz. Kişinin vücudunda hoşuna gitmeyen ve rahatsız olduğu bölgeler, genellikle psikolojiyi olumsuz yönde etkileyerek kendisine olan özgüvenini düşürür. Özellikle vücutta sarkma gibi problemler söz konusu olduğunda kişi bu durumdan fazlasıyla etkilenmektedir. Aşırı kilo alıp vermekten ve bazı faktörlerden kaynaklanan kol ve uyluk bölgesindeki sarkmalar, kol & bacak germe operasyonu ile son bulabiliyor.

Hiç kimse vücudunda deformiteler ve kusurlar yer alsın istemez. Özellikle kol ve uyluk bölgesinde oluşan sarkmalar, sıkça karşılaşılan sorunlar arasındadır. Bunun günümüzde başlıca sebebi aşırı kilo vermek diğer bir sebebi ise belirli bir yaşa geldikten sonra kasların zayıflaması ve yağların birikmesi ile oluşmaktadır. Kol & bacak germe ameliyatında fazla yağ dokusu ve fazla deriler alınarak daha estetik bir görünüm elde edilmesi sağlanır. Bu aşamada hastanın vücut özellikleri dikkate alınarak gerekli tetkikler yapılmalıdır. Liposuction yöntemi ile aşırı yağlanma olmayan, sarkmanın fazla gözlemlenmediği kol ve uyluk bölgesinde kolaylıkla uygulanmaktadır. Sonrasında gerçekleştirilen germe işlemi odağında kusursuz bir görünüm elde edilmektedir. Bu yöntemden sonra kol ve bacak egzersizlerinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Yaş, bölgedeki yağlanma ve sarkma derecesine göre hangi yöntemin uygulanacağına alanında uzman doktorlarımız karar vermektedir. Uyluk bölgesinde oluşan çatlaklar ve sarkmalar gibi sorunlarda, germe işlemi en etkili çözüm niteliğindedir. Bacakların birbirine sürtmesi, pişik oluşumu ve bazı durumlarda pişikten kaynaklanan yaralar gözlemlenmektedir. Bu tip durumların önüne geçilmesinde de büyük bir rol üstlenen gerdirme operasyonu, Doctor Zen Clinic profesyonel ve uzman ekibiyle en estetik şekilde gerçekleştirilmektedir. Kol & bacak germe operasyonu ile genç ve sıkı bir görünüm elde edebilirsiniz. Fazla yağlardan kurtularak, zarif bir auraya bürünmenizin garantisini vermekteyiz. Bunun yanı sıra gerçekleştireceğimiz işlem ile selülit gibi rahatsız edici görüntülerden kurtulabilmeniz mümkün. Doktorlarımız, operasyon öncesi ve sonrasında hastalarıyla tek tek ilgilenerek istek, sorun ve şikayetlerine çözüm odaklı yanıtlar sunmaktadır. Kol ve uyluk bölgesi hareketli bir kas yapısına sahip olduğundan, ameliyat sonrasında korse takılması gerekmektedir. Kısa bir süre zarfında çıkarılarak, sonraki aşamada bir süre ağır kaldırmamak ve ani hareketlerde bulunmamak doğru olacaktır.

Doctor Zen Clinic, steril hastane ortamında gerçekleştirdiği kol & bacak germe operasyonlarında çeşitli başarılara imza atmaktadır. Kusursuz görünmek artık imkansız değil! Çünkü Doctor Zen Clinic, gelişen teknoloji ile uzman doktorları kapsamında gerçekleştirdiği çeşitli operasyonlar ile, her bireyin vücudunda şikayetçi olduğu bölgelere en iyi ve en doğru çözümü uyguluyor. Uzun yıllar edindiği tecrübesini tüm operasyonlarına yansıtıyor. Sağlığınızı ve estetik görünüme ulaşmanızı fazlasıyla önemseyen ekibimiz, hizmet konusunda asla sınır tanımıyor. Siz de vücudunuzda rahatsız olduğunuz bölgeleri çeşitli estetik operasyonlar odağında şekillendirmek ve göz alıcı görünmek istiyorsanız, Doctor Zen Clinic ayrıcalığını gönül rahatlığıyla deneyimleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve iletişime geçmek için sizleri en kısa zamanda kliniğimize bekliyoruz.

Kol ve Bacak Germe

Doctor Zen Clinic’e Sorun!

Aklınızdaki Tüm Soruları Yanıtlamak İçin,
Doctor Zen Clinic Sizleri Bekliyor.

  Kişiye Özel Sağlık Programı

  Doctor Zen Clinic'te, Kişiye Özel Saç Ekimi Programı Hazırlanır.

  En Kısa Sürede Saçlarınıza Kavuşursunuz

  Doctor Zen Clinic'de 3 Ay Gibi Bir Sürede Artık Değişimi Fark Edersiniz.

  Fiber Fue Saç Ekimi Tekniği

  Dünyada İlk ve Tek Doctor Zen Clinic‘te Uygulanan 'Fiber FUE Saç Ekim Tekniği' ile ağrı ve sızı hissetmeden tedavi olursunuz.

  Doctor Zen Clinic - Saç Ekim Merkezi

  SAÇ EKİMİ

  Dünyada İlk “Doctor Zen Clinic” ile Geliştirilen Onaylı “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” Sayesinde, Uzman Kadromuz ve Kişiye Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde Artık Eski Saçlarınıza Çok Kısa Sürede Kavuşun.

  Doctor Zen Clinic - Plastik/Estetik Operasyonlar

  PLASTİK CERRAHİ

  Yağ aldırma, botox, göğüs küçültme ve büyütme, burun estetiği, dudak kaldırma gibi bir çok alanda tüm estetik operasyonlarımız; alanında uzman kadrosu ve kişiye özel sağlık danışmanınız eşliğinde kendi merkezimizde yapılmaktadır.

  Doctor Zen Clinic - Diş Sağlığı

  DİŞ TEDAVİLERİMİZ

  Gülüş Estetiğinden, İmplant Tedavisine Kadar, Ağız ve Diş Sağlığınız ile ilgili Tüm Tedavileriniz, Uzman Kadromuz ve Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde, Size Özel Tedavi Yöntemleri ile Yapılmaktadır.

  Fiber Fue Saç Ekimi

  Doctor Zen’in geliştirdiği Fiber Fue saç ekim yöntemi, saç ekim tekniği sayesinde 3 ayda kellik problemini ortadan kaldırıyor.

  Micromotor Saç Ekimi Tekniği

  Micromotor saç ekimi tekniği de aynı manuel punç tekniğinde olduğu gibi FUE saç ekimi yönteminin alt dalıdır.

  DHI Saç Ekimi Tekniği

  DHI saç ekimi tekniği yani Direct Hair Transplant işlemi, greftlerin nasıl toplandığı değil nasıl ekildiği ile ilgili bir işlemdir.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile yapılan saç ekimleri için farklı bir uygulanma şeklidir.

  Safir FUE

  Saç ekimi yaptıracak kişiye herhangi bir ağrı, acı ve sancı hissi yaşatmayan Safir FUE yöntemi, konforlu ve estetik saç ekimi yaptırmanın yolunu sunuyor.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile toplanan saç köklerinin kısa sürede ekilmesini sağlayan bir uygulamadır.

  FUE Perkutan Yöntemi

  Fue Perkutan yöntemi ile deriye ekilen sağlıklı saç köklerinin miktarı bazı saç ekim yöntemlerine göre çok daha fazladır.

  PRP

  PRP işlemi, kanın özel bir işlem ile plazmasının ayrıştırılarak vücuda enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlemden elde edilen plazma plateler denilen hücreler açısından oldukça zengindir.

  SAÇ EKİM YÖNTEMİNDE SONUÇLAR

  Klasik Saç Ekim Yöntemleri ile Doctor Zen Clinic‘e ait ve “Dünyada İlk ve Tek” Uygulanan Doctor Zen Clinic‘e ait “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” ile Hastalarımızdaki Uygulama Sonuçları.

  FiBER FUE SAÇ EKİMİ0%
  SAFİR FUE YÖNTEMİ0%
  DHI SAÇ EKİM TEKNİĞİ0%

  Kişisel Sağlık Danışmanlarımıza:
  (+90) 850-218 17 98’den Hemen Ulaşın…

  Aklınızdaki tüm sorulara cevap alabileceğiniz, tüm tedavi sürecinde sizlere eşlik edecek “Kişisel Sağlık Danışmanlarımız” sizleri bekliyor.