whatsapp
 

Karın Germe

Karın Germe

Kusursuz bir fizik, her kadının en büyük arzusudur. Dişiliğinizi ön plana çıkarmak ve göz alıcı bir görünüm elde etmek günümüz şartlarında sanıldığı kadar zor değildir. Fit ve çekici bir vücuda sahip olmanın en temel unsuru, karın bölgesindeki yağlardan kurtulmakla başlar. Bu noktada en uygun çözüm karın germe operasyonu olacaktır. Karın bölgesinde yer alan fazla derinin ve yağ dokularının çıkarılmasıodağında karın duvarı kaslarının gerginleştirilmesi karın gerdirme olarak adlandırılmaktadır.

Her kadın, vücudunda belli yerlerden şikayetçi olabilmektedir. Özellikle karın bölgesinde karşılaşılan birtakım sorunlar, kişinin motivasyonunu düşürerek özgüven eksikliğine sebep olmaktadır. Doğum sonrasında oluşan çatlak ve sarkmalar bu tip sorunların başında gelmektedir. Aşırı kilo alıp verme sonucunda meydana gelen sarkma problemleri, Doctor Zen Clinic kusursuz karın germe operasyonu ile son veriyor. Deforme olmuş karın bölgenize uygulanan germe işlemi, dümdüz ve kusursuz bir karına sahip olmanızı sağlıyor. Bu sayede sarkmış olan deri görünümü ortadan kaldırılarak fazla olan yağlar alınır ve göbek deliğinin altında yer alan çatlaklar yok edilir. Özellikle hamilelik sonrasında karın duvarında olan bağ dokusu gevşeyerek zamanla öne doğru bir çıkıntı oluşturur. Karın germe işlemi ile şişkinlik ve oluşan çatlaklar ortadan kaldırılır. Operasyon sürecindeki detaylar, kliniğimiz uzmanlığıyla tüm incelikleriyle ele alınarak en doğru çözüme ulaştırılır. Karın bölgenizde oluşan deri fazlalığı, diyet ve spor gibi yöntemlerde etkili sonuçlar elde etmeniz pek de mümkün olmayacaktır. Bu problem, gevşeyerek sarkan karın derisinin toparlanması ve fazla yağların alınması durumunda istenilen sonuca ulaşacaktır. Karın germe operasyonu, bu tip durumlarda kesin ve en etkili yöntem olma niteliğine sahiptir. Ameliyat süresi kişiden kişiye farklılık göstermekle beraber ortalama 3-4 saat sürmektedir. Karın bölgesi geniş olan kişilerde bu süre bir tık daha uzayabilir. Sarkma, çatlaklar ve gevşeklik sorunu daha hafif olan hastalarda mini karın germe operasyonu uygulanmaktadır. Bu işlem normal karın gerdirme ameliyatına nazaran 1-1.5 saat gibi daha kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Hastanın karın bölgesinin alanı, karın kaslarının durumu ve dikiş tekniği ameliyat süresine yön veren detaylar arasında yer almaktadır.

Doctor Zen Clinic uzun yıllar edindiği tecrübe ve steril hastane ortamında gerçekleştirdiği tüm operasyonlarda büyük başarılara imzasını atıyor. Hastalarının sağlığı ve psikolojisini tüm incelikleriyle ele alarak, estetik bir görünüme ulaşmasına olanak sağlıyor. Ameliyat sonrasında olası bir sorun söz konusu olduğunda en etkili ve en doğru çözümlerle kliniğimizden mutlu ayrılmanızı hedeflemekteyiz. Karın germe gibi birçok operasyon hakkında bilgi sahibi olmak ve hizmetlerimizi incelemek için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz. Unutmayın ki kusursuz bir görünüm her kadının arzusudur, Doctor Zen ayrıcalığı ile kusursuz hizmeti deneyimleyin!

Karın Germe

Doctor Zen Clinic’e Sorun!

Aklınızdaki Tüm Soruları Yanıtlamak İçin,
Doctor Zen Clinic Sizleri Bekliyor.

  Kişiye Özel Sağlık Programı

  Doctor Zen Clinic'te, Kişiye Özel Saç Ekimi Programı Hazırlanır.

  En Kısa Sürede Saçlarınıza Kavuşursunuz

  Doctor Zen Clinic'de 3 Ay Gibi Bir Sürede Artık Değişimi Fark Edersiniz.

  Fiber Fue Saç Ekimi Tekniği

  Dünyada İlk ve Tek Doctor Zen Clinic‘te Uygulanan 'Fiber FUE Saç Ekim Tekniği' ile ağrı ve sızı hissetmeden tedavi olursunuz.

  Doctor Zen Clinic - Saç Ekim Merkezi

  SAÇ EKİMİ

  Dünyada İlk “Doctor Zen Clinic” ile Geliştirilen Onaylı “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” Sayesinde, Uzman Kadromuz ve Kişiye Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde Artık Eski Saçlarınıza Çok Kısa Sürede Kavuşun.

  Doctor Zen Clinic - Plastik/Estetik Operasyonlar

  PLASTİK CERRAHİ

  Yağ aldırma, botox, göğüs küçültme ve büyütme, burun estetiği, dudak kaldırma gibi bir çok alanda tüm estetik operasyonlarımız; alanında uzman kadrosu ve kişiye özel sağlık danışmanınız eşliğinde kendi merkezimizde yapılmaktadır.

  Doctor Zen Clinic - Diş Sağlığı

  DİŞ TEDAVİLERİMİZ

  Gülüş Estetiğinden, İmplant Tedavisine Kadar, Ağız ve Diş Sağlığınız ile ilgili Tüm Tedavileriniz, Uzman Kadromuz ve Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde, Size Özel Tedavi Yöntemleri ile Yapılmaktadır.

  Fiber Fue Saç Ekimi

  Doctor Zen’in geliştirdiği Fiber Fue saç ekim yöntemi, saç ekim tekniği sayesinde 3 ayda kellik problemini ortadan kaldırıyor.

  Micromotor Saç Ekimi Tekniği

  Micromotor saç ekimi tekniği de aynı manuel punç tekniğinde olduğu gibi FUE saç ekimi yönteminin alt dalıdır.

  DHI Saç Ekimi Tekniği

  DHI saç ekimi tekniği yani Direct Hair Transplant işlemi, greftlerin nasıl toplandığı değil nasıl ekildiği ile ilgili bir işlemdir.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile yapılan saç ekimleri için farklı bir uygulanma şeklidir.

  Safir FUE

  Saç ekimi yaptıracak kişiye herhangi bir ağrı, acı ve sancı hissi yaşatmayan Safir FUE yöntemi, konforlu ve estetik saç ekimi yaptırmanın yolunu sunuyor.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile toplanan saç köklerinin kısa sürede ekilmesini sağlayan bir uygulamadır.

  FUE Perkutan Yöntemi

  Fue Perkutan yöntemi ile deriye ekilen sağlıklı saç köklerinin miktarı bazı saç ekim yöntemlerine göre çok daha fazladır.

  PRP

  PRP işlemi, kanın özel bir işlem ile plazmasının ayrıştırılarak vücuda enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlemden elde edilen plazma plateler denilen hücreler açısından oldukça zengindir.

  SAÇ EKİM YÖNTEMİNDE SONUÇLAR

  Klasik Saç Ekim Yöntemleri ile Doctor Zen Clinic‘e ait ve “Dünyada İlk ve Tek” Uygulanan Doctor Zen Clinic‘e ait “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” ile Hastalarımızdaki Uygulama Sonuçları.

  FiBER FUE SAÇ EKİMİ0%
  SAFİR FUE YÖNTEMİ0%
  DHI SAÇ EKİM TEKNİĞİ0%

  Kişisel Sağlık Danışmanlarımıza:
  (+90) 850-218 17 98’den Hemen Ulaşın…

  Aklınızdaki tüm sorulara cevap alabileceğiniz, tüm tedavi sürecinde sizlere eşlik edecek “Kişisel Sağlık Danışmanlarımız” sizleri bekliyor.