whatsapp
 

Kalça Estetiği

Kalça Estetiği

Her kadın, gerek yüzü gerekse fiziği ile kusursuz görünmek ister. Bu aşamada çeşitli yöntemler odağında vücudunu şekillendirerek, göz alıcı bir görünüme ulaşmayı hedefler. Çünkü psikolojik yönden mutlu olmak, dış görünümün kusursuzluğundan ve çekiciliğinden kaynaklanmaktadır. Fiziğiniz ne kadar düzgün olursa kendinizi bir o kadar pozitif hissedersiniz. Muhteşem bir fiziğin en önemli kuralı, vücut oranlarınızın uyum içerisinde olmasıdır. Göğüs, bel ve kalçalarınız arasındaki ahenk, çekici görünmeniz konusunda etkili bir rol üstlenmektedir. Son zamanların trendlerinden olan Brezilya tipi kalça şekillendirme, en çok tercih edilen operasyonlardan biridir.

Güzel kalçalara sahip olmak her kadının hayalidir. Spor salonlarında squat gibi çeşitli yöntemlerle bu hayale ulaşmak uzun bir zaman almaktadır. Fakat Brezilya tipi kalçaşekillendirmeestetiği ile çok kısa sürede muhteşem kalçalara merhaba diyebilirsiniz. Üstelik bu operasyonu Doctor Zen Clinicayrıcalığıyla en kusursuz şekilde deneyimleyebilirsiniz. Kalça şekillendirme estetiğinde, kalça adeta bir heykel gibi düzeltilipyeniden şekillendiriliyor ve vücuttan fazla yağlar alınarak, kalçadaki eksik bölgeye aktarılıyor. Vücuttan alınan yağ genellikle, karın bölgesi, sırt, uyluk ya da kol gibi vücudun başka bölgelerindenalınarak bu operasyon gerçekleştirilmektedir. Kalçalarınızda gözünüze çarpacak düzeyde sarkmalar ve düzleşme oluştuysa, Brezilya tipi kalça şekillendirmeestetiği ile kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Kliniğimizin bünyesinde barındırdığı alanında uzman doktorlar, muhteşem kalçalara ulaşmanız için büyük bir titizlikle estetik işlemini gerçekleştiriyor.

Popo küçüklüğünden şikayetçi olanlar için de kalça şekillendirme estetiği oldukça avantajlı bir uygulamadır. Poposu düz şekilde ve çıkıntıya sahip olmayan kişiler için , eğer vücudunda yeterli miktarda yağ yoksa kalçaya implant yerleştiriliyor. Bu şekilde kalçalarınız dimdik, sıkı ve daha estetik bir görünüme ulaşıyor.

Aşırı kilo kaybı yaşayan ve yaşlanma sonucunda ortaya çıkan popo sarkmaları, Doctor Zen Clinic tarafından uygulananBrezilya tipi kalça şekillendirmeestetiği ile son buluyor. Bu operasyon sonrasında selülit gibi sizi rahatsız eden unsurlardan da kurtulmanız garanti ediliyor! Peki kalça şekillendirme ne gibi avantajlar sağlıyor? Öncelikle vücudunuza orantılı bir görünüm kazandırarak daha yuvarlak ve daha çekici kalçalara sahip olmanıza olanak tanıyor. Doğal kalça şekli ile kendinizi kusursuz hissettirerek özgüveninizi arttırıyor. Asimetrik kalçalar düzeltilerek dolgun bir forma getiriliyor. Siz de göz alıcı ve muhteşem kalçalara sahip olmak istiyorsanız, Doctor Zen ayrıcalığıyla kalça şekillendirme estetiğini deneyimleyebilirsiniz. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübeler ve alanında uzman cerrahlarımızla sizlere kusursuz estetik operasyon hizmeti sunmaktayız. Üzerinize giyeceğiniz her kıyafetin içerisinde kalçalarınızın kusursuz ve çekici görünmesini istiyorsanız, Brezilya tipi kalça şekillendirme ameliyatı ile bir günde dilediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Operasyon hakkında bilgi almak için sizleri en kısa zamanda kliniğimize davet ediyoruz.

Kalça Estetiği

Doctor Zen Clinic’e Sorun!

Aklınızdaki Tüm Soruları Yanıtlamak İçin,
Doctor Zen Clinic Sizleri Bekliyor.

  Kişiye Özel Sağlık Programı

  Doctor Zen Clinic'te, Kişiye Özel Saç Ekimi Programı Hazırlanır.

  En Kısa Sürede Saçlarınıza Kavuşursunuz

  Doctor Zen Clinic'de 3 Ay Gibi Bir Sürede Artık Değişimi Fark Edersiniz.

  Fiber Fue Saç Ekimi Tekniği

  Dünyada İlk ve Tek Doctor Zen Clinic‘te Uygulanan 'Fiber FUE Saç Ekim Tekniği' ile ağrı ve sızı hissetmeden tedavi olursunuz.

  Doctor Zen Clinic - Saç Ekim Merkezi

  SAÇ EKİMİ

  Dünyada İlk “Doctor Zen Clinic” ile Geliştirilen Onaylı “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” Sayesinde, Uzman Kadromuz ve Kişiye Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde Artık Eski Saçlarınıza Çok Kısa Sürede Kavuşun.

  Doctor Zen Clinic - Plastik/Estetik Operasyonlar

  PLASTİK CERRAHİ

  Yağ aldırma, botox, göğüs küçültme ve büyütme, burun estetiği, dudak kaldırma gibi bir çok alanda tüm estetik operasyonlarımız; alanında uzman kadrosu ve kişiye özel sağlık danışmanınız eşliğinde kendi merkezimizde yapılmaktadır.

  Doctor Zen Clinic - Diş Sağlığı

  DİŞ TEDAVİLERİMİZ

  Gülüş Estetiğinden, İmplant Tedavisine Kadar, Ağız ve Diş Sağlığınız ile ilgili Tüm Tedavileriniz, Uzman Kadromuz ve Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde, Size Özel Tedavi Yöntemleri ile Yapılmaktadır.

  Fiber Fue Saç Ekimi

  Doctor Zen’in geliştirdiği Fiber Fue saç ekim yöntemi, saç ekim tekniği sayesinde 3 ayda kellik problemini ortadan kaldırıyor.

  Micromotor Saç Ekimi Tekniği

  Micromotor saç ekimi tekniği de aynı manuel punç tekniğinde olduğu gibi FUE saç ekimi yönteminin alt dalıdır.

  DHI Saç Ekimi Tekniği

  DHI saç ekimi tekniği yani Direct Hair Transplant işlemi, greftlerin nasıl toplandığı değil nasıl ekildiği ile ilgili bir işlemdir.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile yapılan saç ekimleri için farklı bir uygulanma şeklidir.

  Safir FUE

  Saç ekimi yaptıracak kişiye herhangi bir ağrı, acı ve sancı hissi yaşatmayan Safir FUE yöntemi, konforlu ve estetik saç ekimi yaptırmanın yolunu sunuyor.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile toplanan saç köklerinin kısa sürede ekilmesini sağlayan bir uygulamadır.

  FUE Perkutan Yöntemi

  Fue Perkutan yöntemi ile deriye ekilen sağlıklı saç köklerinin miktarı bazı saç ekim yöntemlerine göre çok daha fazladır.

  PRP

  PRP işlemi, kanın özel bir işlem ile plazmasının ayrıştırılarak vücuda enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlemden elde edilen plazma plateler denilen hücreler açısından oldukça zengindir.

  SAÇ EKİM YÖNTEMİNDE SONUÇLAR

  Klasik Saç Ekim Yöntemleri ile Doctor Zen Clinic‘e ait ve “Dünyada İlk ve Tek” Uygulanan Doctor Zen Clinic‘e ait “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” ile Hastalarımızdaki Uygulama Sonuçları.

  FiBER FUE SAÇ EKİMİ0%
  SAFİR FUE YÖNTEMİ0%
  DHI SAÇ EKİM TEKNİĞİ0%

  Kişisel Sağlık Danışmanlarımıza:
  (+90) 850-218 17 98’den Hemen Ulaşın…

  Aklınızdaki tüm sorulara cevap alabileceğiniz, tüm tedavi sürecinde sizlere eşlik edecek “Kişisel Sağlık Danışmanlarımız” sizleri bekliyor.