whatsapp
 

Göz Kapağı Cerrahisi

Göz Kapağı Cerrahisi

 Sözsüz iletişim odağında gözler her zaman en etkili organlardan biridir. Kişinin bakışı, aslında kendisini ifade etmesine olanak sağlamaktadır. Bu yüzden bakışlarınızın daima güçlü, karakteristik ve dinamik olması gerekir. Yaş aldıkça göz kapağında oluşan sarkmalar, torbalar, kırışıklıklar ve deride oluşan deformasyonlar ne yazık ki motivasyonunuzu olumsuz yönde etkilemektedir. Bu tip sorunları ortadan kaldırmak ve bakışlarınızla kendinizi en doğru şekilde ifade ederek kusursuzluğu arzuluyorsanız, göz kapağı estetiği ameliyatını tercih edebilirsiniz.

 

Göz kapaklarına uygulanan sarkan derileri ve fazla olan kas dokusunu çıkarma işlemiyle beraber göz çevresi dokuların gerdirilmesiyle göz kapağı estetiği gerçekleştirilir. Belli bir zaman sonra yaşın ilerlemesinin yanı sıra yer çekiminin de etkisine maruz kalan ciltte, sarkmalar meydana gelmektedir. Bu noktada hiçbirşey sizin motivasyonunuzu düşürmesin. Çünkü Doctor Zen Klinik, alanında uzman doktorları ve yüksek hizmet standartları odağında estetik operasyonlarını en kusursuz şekilde gerçekleştiriyor.Bu operasyon genelde 35 yaş üstü kişilere uygulanmaktadır. Çünkü göz kapaklarında belli yaştan sonra düşme, sarkma, kırışma ve yağ birikmeleri meydana gelmektedir. Üst göz kapağı estetiği düşüklük olan bölgedeki fazla deri ve kas dokusunun kesilerek çıkarılmasıyla uygulanmaktadır. Alt göz kapağı estetiği ise yastıkçıların yerine asılması odağında gerçekleştirilir. Önce bu işlem yapılır ve sonrasında cilt kaldırılarak yağ paketçikleri göz altı çukur bölgelere yayılır. Sonrasında fazla olan deri ve yağ dokusu çıkarılarak operasyon tamamlanır. Bu aşamada gözleriniz daha gergin durarak genç ve doğal bir görünüm elde etmenize olanak sağlanır.

 

Operasyon gerçekleştirilen sonra birkaç gün kısa bir süre şişlik ve morluk oluşabilir ve bu olumsuzlukları önlemek için buz uygulaması yapılır. Uzman cerrahlarımız, hastalarıyla tek tek ilgilenerek ameliyat öncesi ve sonrasında istek, şikayet ve sorunlarını büyük bir incelikle ele almaktadır. Hastanın taleplerini ve şikayetlerini dinleyerek çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Doctor Zen Clinic olarak, steril hastane ortamında gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımızda sizin sağlığınızı herşeyin üzerinde tutmaktayız. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübe odağında ameliyatlar yaparak en iyi sonuca ulaşmayı hedeflemekteyiz. Özelliklegöz kapağı estetiği alanındaki uzmanlığımız ile hemen hemen herkes tarafından tercih edilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Bilindiği üzere yaş aldıkça ciltte kırışmalar ve sarkmalar meydana gelmektedir. Bu durum kişiyi olumsuz yönde etkilese de kesinlikle çözümsüz bir konumda değildir.

Doctor Zen Clinic ayrıcalığı ile göz kapağı estetiğini kusursuz bir biçimde deneyimleyebilirsiniz. Uyguladığımız operasyon sayesinde daha genç ve dinamik görünerek dilediğiniz kusursuzluğa ulaşmanızı garanti etmekteyiz. Ameliyat sonrasında sizlerden ilgisini hiçbir zaman esirgemeyen doktorlarımız, her sorununuza çözüm üretmektedir. Göz kapağı estetiği uygulandıktan sonra dikkat edilmesi gereken bazı detaylar mevcuttur. İlk 2 gün gözü yoran eylemlerden uzak durulmalıdır. Kliniğimiz tarafından verilen ilaçlar düzenli olarak kullanılmalıdır. En az bir hafta enfeksiyon oluşmaması adına makyaj yapılmamalıdır. Gözlerinizi güneş ışınlarından korumanız da sağlığınıza yararlı olacaktır. Tüm bunların yanı sıra soğuk uygulama ile göz çevresinde oluşabilecek şişlik ve morluklar önlenmelidir. Siz de kusursuz bir görünüme ulaşmak istiyorsanız Doctor Zen Clinic ayrıcalığını deneyimleyebilir, sayfamızdan bizlere ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

Göz Kapağı Cerrahisi

Doctor Zen Clinic’e Sorun!

Aklınızdaki Tüm Soruları Yanıtlamak İçin,
Doctor Zen Clinic Sizleri Bekliyor.

  Kişiye Özel Sağlık Programı

  Doctor Zen Clinic'te, Kişiye Özel Saç Ekimi Programı Hazırlanır.

  En Kısa Sürede Saçlarınıza Kavuşursunuz

  Doctor Zen Clinic'de 3 Ay Gibi Bir Sürede Artık Değişimi Fark Edersiniz.

  Fiber Fue Saç Ekimi Tekniği

  Dünyada İlk ve Tek Doctor Zen Clinic‘te Uygulanan 'Fiber FUE Saç Ekim Tekniği' ile ağrı ve sızı hissetmeden tedavi olursunuz.

  Doctor Zen Clinic - Saç Ekim Merkezi

  SAÇ EKİMİ

  Dünyada İlk “Doctor Zen Clinic” ile Geliştirilen Onaylı “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” Sayesinde, Uzman Kadromuz ve Kişiye Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde Artık Eski Saçlarınıza Çok Kısa Sürede Kavuşun.

  Doctor Zen Clinic - Plastik/Estetik Operasyonlar

  PLASTİK CERRAHİ

  Yağ aldırma, botox, göğüs küçültme ve büyütme, burun estetiği, dudak kaldırma gibi bir çok alanda tüm estetik operasyonlarımız; alanında uzman kadrosu ve kişiye özel sağlık danışmanınız eşliğinde kendi merkezimizde yapılmaktadır.

  Doctor Zen Clinic - Diş Sağlığı

  DİŞ TEDAVİLERİMİZ

  Gülüş Estetiğinden, İmplant Tedavisine Kadar, Ağız ve Diş Sağlığınız ile ilgili Tüm Tedavileriniz, Uzman Kadromuz ve Özel Sağlık Danışmanlarımız Eşliğinde, Size Özel Tedavi Yöntemleri ile Yapılmaktadır.

  Fiber Fue Saç Ekimi

  Doctor Zen’in geliştirdiği Fiber Fue saç ekim yöntemi, saç ekim tekniği sayesinde 3 ayda kellik problemini ortadan kaldırıyor.

  Micromotor Saç Ekimi Tekniği

  Micromotor saç ekimi tekniği de aynı manuel punç tekniğinde olduğu gibi FUE saç ekimi yönteminin alt dalıdır.

  DHI Saç Ekimi Tekniği

  DHI saç ekimi tekniği yani Direct Hair Transplant işlemi, greftlerin nasıl toplandığı değil nasıl ekildiği ile ilgili bir işlemdir.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile yapılan saç ekimleri için farklı bir uygulanma şeklidir.

  Safir FUE

  Saç ekimi yaptıracak kişiye herhangi bir ağrı, acı ve sancı hissi yaşatmayan Safir FUE yöntemi, konforlu ve estetik saç ekimi yaptırmanın yolunu sunuyor.

  FUE Implanter Saç Ekimi

  Fue Implanter saç ekimi yöntemi, FUE yöntemi ile toplanan saç köklerinin kısa sürede ekilmesini sağlayan bir uygulamadır.

  FUE Perkutan Yöntemi

  Fue Perkutan yöntemi ile deriye ekilen sağlıklı saç köklerinin miktarı bazı saç ekim yöntemlerine göre çok daha fazladır.

  PRP

  PRP işlemi, kanın özel bir işlem ile plazmasının ayrıştırılarak vücuda enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlemden elde edilen plazma plateler denilen hücreler açısından oldukça zengindir.

  SAÇ EKİM YÖNTEMİNDE SONUÇLAR

  Klasik Saç Ekim Yöntemleri ile Doctor Zen Clinic‘e ait ve “Dünyada İlk ve Tek” Uygulanan Doctor Zen Clinic‘e ait “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” ile Hastalarımızdaki Uygulama Sonuçları.

  FiBER FUE SAÇ EKİMİ0%
  SAFİR FUE YÖNTEMİ0%
  DHI SAÇ EKİM TEKNİĞİ0%

  Kişisel Sağlık Danışmanlarımıza:
  (+90) 8500-218 17 98’den Hemen Ulaşın…

  Aklınızdaki tüm sorulara cevap alabileceğiniz, tüm tedavi sürecinde sizlere eşlik edecek “Kişisel Sağlık Danışmanlarımız” sizleri bekliyor.